משרות אקדמיות

 

 

המחלקה לפיסיקה יישומית מתפתחת ומזמינה מועמדים למשרות אקדמיות בכל הדרגות, החל מסגל אקדמי בתחילת דרכו (במסלול לקביעות) עד למשרות אקדמיות בכירות (בעלי קביעות) בתחומי הדעת המשתייכים למחקר בהנדסת חשמל / אלקטרוניקה ומדע יישומי במובן הרחב. המחלקה מעוניינת במיוחד, אך לא מוגבלת, במועמדים החוקרים (א) התקנים אלקטרונים ומעגלים חשמליים אנלוגי/ספרתי/RF (לרבות תכנון ואדריכלות VLSI), (ב) התקנים ומערכות למחשוב, מידע וחישה קוונטיים, (ג) המרה ואחסון של אנרגיה, (ד) אלקטרומגנטיקה, אנטנות, ותקשורת אלחוטית (5G ומעבר). עדיפות תינתן למועמדים בעלי הצטיינות ומקוריות מחקרית על פני כל תחום התמחות ספציפי.

מועמדים שהתקבלו יידרשו להוביל תוכנית מחקר מצטיינת ולהיות בעלי יכולת מעולה ללמד קורסים הן בתוכניות התואר הראשון והן בלימודים לתארים גבוהים יותר. על המועמדים להיות בעלי דוקטורט בתחום רלוונטי או ניסיון שווה ערך עם הישגים מחקריים בעלי השפעה נרחבת (במעבדות אקדמיות, בתעשייה ו/או במעבדות לאומיות). המחלקה מעודדת נשים ומועמדים מאוכלוסיות בתת-ייצוג באקדמיה להגיש מועמדות.

הגשת המועמדות תכלול את המרכיבים הבאים הכתובים באנגלית בלבד:

  • קורות חיים

  • רשימת פרסומים

  • הגשת תוכנית מחקר והצהרת יכולות הוראה 

  • עותקים של 2-3 מאמרים מייצגים

  • שמות ופרטי קשר של שלושה ממליצים בלתי תלויים מהתחום (בעדיפות, פרופסורים מן המניין ללא שיתופי פעולה קודמים ממוסדות בלתי תלויים).

  • מכתבי המלצה ממנחים (דוקטורט ופוסט-דוקטורט או דומה) אשר יישלחו ישירות לתיק המועמד דרך הפורטל.

הגשת המועמדות ומכתבי ההמלצה תעשה באמצעות פורטל המשרות האקדמיות: http://ttp.huji.ac.il (יש לבחור את המשרה תחת הפקולטה למדעי הטבע ולבחור את המחלקה לפיסיקה יישומית ליצירת תיק אישי למועמד שם יועלו כל החומרים הנדרשים).

המועמדים מתבקשים להשלים את הגשת מועמדותם עד לתאריך 5 לנובמבר 2021, שהינו תאריך היעד לתחילת תהליך מיון ודירוג המועמדים. מועמדים שיעברו את תהליך הסינון הראשוני יוזמנו לביקור במחלקה להיכרות עם המחלקה וחבריה, והצגת סמינר מחלקתי (ג'וב טוק).